פורסם ב-

איך להיפטר מכאבי "כתף קפואה"

מה זה הדבר הזה כתף קפואה?

המושג כתף קפואה מתאר מצב בו יש קושי לבצע תנועות פשוטות של מפרק הכתף. מצבי כתף קפואה אינם פתאומיים – בדרך כלל התהליך אורך תקופה עד הידרדרות שנמשכת מספר חודשים ועד שהכאב בלתי נסבל, אפשרויות הנעת היד של כתף קפואה ואפילו פעולות פשוטות בסיסיות כגון: גירוד מאחורי הגב, סירוק השיער, הרמת היד כדי לקחת מוצר מהמדף שלא להיזכר בלילות ללא השינה, ומי שסובל מכתף קפואה צריך להשתמש ביד הבריאה על מנת להרים את היד הפגועה על מנת לבצע פעולה פשוטה.
במצב מתקדם המצב עשוי להימשך חודשים ואפילו שנים.
הטיפול הקונבנציונלי בכתף תקועה כולל מספר שלבים כמו אולטרה סאונד ולייזר רך… בשלב הבא יעסקו בפיזיותרפיה העוסקת בהעמסת מפרק הכתף על מנת להכשירו ולחזור לתנועה, אם תהליכים אלו אינם עוזרים כמובן לאחר מספר שבועות עד חודשים, תקבלו כדורים אנטי דלקתיים וזריקות סטרואידים, לתוך הכתף –מצמרר….
ואם כל זה לא יעזור חדר הניתוח יחכה לכם …
אז מה עושים?
ניגשים לרופא ומאבחנים שהכאבים שאנו סובלים מהם הם אכן "כתף תקועה / קפואה".
לפני התרופות האנטי דלקתיות וזריקות הסטרואידים מתחילים בטיפול טבעי ולא רק כדי למנוע נזקים עתידיים לגוף, אלא מפני שהטיפול הטבעי מהיר יותר בהקלה על הכאבים ובריפוי לעומת הרפואה הקונבנציונלית ששם הטיפול ממושך ואפילו עד 3 שנים.
אני שמחה להכיר לך תכשיר חדש המאפשר לך להיפטר מכאבים ודלקות תוך מספר שעות – Tendonitis.
המוצר פותח המיוחד עבור כתף תקועה /קפואה כן-אני מתכוונת לכך "כתף קפואה".
מי שיש לו כתף קפואה מבין את הכאב, את חוסר האפשרות להניע את הכתף כי הכאבים עוצרים אותך, את הצורך בעזרה בלבישת חולצה ולעיתים אפילו עזרה בסיבון הגב.
אינני יודעת אם ידוע לך שחוסר טיפול בכתף הקפואה, או טיפול שאינו מתאים גורם נזקים קשים ביותר לרקמות שמסביב, קשיים בהנעת הכתף, שרירים ונזק ארוך טווח.
והרפואה הקונבנציונלית!!! מה יש לה להציע להקלה בכאב?! הטיפול היחיד שיש הוא אנטיביוטיקה לתקופה ממושכת מאוד ולעיתים אפילו ניתוח.
שימוש במוצר יעלים את הכאב ויחזיר את התנועה לכתף תוך זמן קצר, ובאם לא תאהב את הריח או את התוצאות תמיד ישנה אפשרות להשתמש בתרופות קונבנציונליות…

לרכישת המוצר לחצו כאן
tendonitis - לשחרור כתף קפואה