שאלות ותשובות

‎האם אפשר לשאול מה הסיבה ששמנים ארומתיים פועלים במקרים בהם הרפואה הקונבנציונלית אינה נותנת מענה?

‎הרפואה הקונבנציונלית מטפלת בכאב עצמו או בדלקת,השמנים הארומתייים מטפלים בסיבה לכאב ואו הדלקת,ועוזרים לגוף ומעודדים אותו לרפא את עצמו ,

‎אני חודשיים לאחר לידה, ובמהלך כל תקופת ההריון היו לי כאבים במפרקים של היד. חשבתי שזה בגלל ההורמונים המשתנים של ההריון. לאחר הלידה ניגשתי לאורטופד ולאחר אולטרסאונד נמצא כי יש לי דלקת במפרקים. האם יש משהו שאת יכולה להמליץ לי עליו?

‎מומלץ להשתמש בשמן לטיפול בדלקות, לרסס כמה פעמים ביום על המקום הכואב ולתת לשמן להספג ףוכמובן נמליץ לך שלא להרים דברים כבדים ביד הכואבת.

‎אני בת 80 סובלת לאחר ניתוח שבר באגן. אני מטופלת בתרופות ללחץ דם, סכרת, כולסטרול ועוד. משכיבה ממושכת כואבים לי השרירים -מקום הניתוח מתאחה לאט בגגל מצבי הגופני וכמובן גילי,ביתי ממליצה לי להשתמש במוצרים שלכם האם ישנה מניעה להשתמש בשמנים שלכם מבחינת השימוש בתרופות וגילי המתקדם?

‎כן, את יכולה להשתמש במוצרים ללא פחד ,אין שום מניעה ביחד עם תרופות מרשם. וגיל,לגבי כאבי השרירם נמליץ על עיסוי קליל יום יומי עם השמן לטיפול בשרירים כואבים ולגבי מקום הניתוח מאוד מומלץ לרסס את השמן לטיפול ואיחוי מהיר של עצמות והחלמה מהירה.

‎מהו הגיל המוקדם ביותר שבו אפשר להתחיל להשתמש בשמנים אתריים?

‎הגיל המומלץ להתחיל להשתמש במוצרים הוא מגיל 8 ומעלה.

‎כשבוע ימים תפוס לי הגב, אני מטופל ע"י כירופרקטור ומשככי כאבים ועדיין אינני יכול לעמוד זקוף, האם את יכולה לעזור? והאם יש מניעה להשתמש בשמן בזמן נטילת תרופות?

‎אין שום מניעה להשתמש בשמן בזמן נטילת תרופות אלא אם כן התרופות מכילות סטרואידים או שהינך עובר טיפולים כימוטרפיים, או בהריון ?נהפוך הוא, השמן משחרר את הגב התפוס מהר וללא תופעות לוואי של תרופות,במקרה של גב תפוס מאוד שחרור הגב עלול לארוך מעט יותר מומלץ למרוח את השמן כמה שיותר פעמים ביום.

‎כבר כמה חודשים יש לי כאבים בכתף ימין ואיני יכול להרים את ידי, והכאב מונע ממני לישון בלילה הרופא הגדיר את הבעיה שלי ככתף "קפואה". ניסיתי כל מיני טיפולים ושום דבר לא עזר, אני נואש!

tendonitis . בוודאי! יש שמן לעיסוי שרירים הנקרא
‎לפי מידת הצורך מעסים את מפרק הכתף בין 4-5 פעמים ביום בין 10-20 טיפות בכל פעם.

‎נפלתי ושברתי את ידי וכרגע אני עם גבס. האם יש משהו שאני יכול להשתמש בו כדי לאחות את השבר יותר מהר?ועוד יותר חשוב איך מטפלים בכאב?

‎כמובן! השמן לזירוז ריפוי עצמות הוא התכשיר שאתה צריך.התחל להשתמש בשמן כבר עכשיו כשהיד שלך מגובסת וכדי לעזור ולהרגיע את הכאבים. ביום הראשון לשימוש מומלץ לרסס כ-2-3 ריסוסים כל רבע שעה במשך שעה עגולה כ-3-4 פעמים על העור החשוף מסביב לגבס , ולאחר מכן בכל שאר הימים לרסס 2-3 פעמים כמה שיותר פעמים ביום. זמן ההחלמה יקוצר באופן ניכר.

אני רוכב אופניים למטרות ספורט מידי סוף שבוע, באיזה תכשיר אתם ממליצים להשתמש כדי למנוע התכווצויות של שרירים?

‎אנו ממליצים על שימוש בשמן לכאבי שרירים. בין 5-15 טיפות לשרירים הכואבים שאתה מתכוון אליהם,באם אתה יודע איזה שרירים אתה מפעיל מומלץ לרסס מספר טיפות לפני הרכיבה,את השמן צריך לעסות באיזורים הרגישים לפני האימון ולאחר המקלחת.